Language / Jazyk

Czech/�esky English/Anglicky


Knihovna české komunity

Přemístili jsme vetšinu knih a postupně pracujeme na zpřístulnění jejich seznamu na tyto webové stránky. Právě děláme nebo připravujeme následující kroky:
  1. zveřejnění seznamu knih na webových stránkách  (již je zadáno přes 700 knih)
  2. možnost výběru knih podle kriterií (95% hotovo)
  3. rezervace přes Internet (90% hotovo)

Knihovna vychází z knih vlastněných ČS klubem ve Wellingtonu a jelikož nemáme k dispozici finance na pronájem adekvátních veřejných prostor, knihy jsou umístěny v domácnostech u několika českých rodin. Na internetu je v současné době možnost prohlédnout si seznam knih, které jsou k dispozici a v budoucnu bude možno si objednat ty, o které máte zájem. Současně je možnost zahrnout soukromé knihy, které jsou vlastníci ochotni půjčovat ostatním.

Prosíme omluvte chybějící funkce, naší snahou je dát seznam knih k dispozici co nejdříve.

Tento projekt by nikdy nemohl být realizován bez pomoci dobrovolníků, kteří ve volném čase pomáhají se stěhováním a evidencí knih a proto děkujeme: Janě Baborové, Gustavu Knotkovi, Terezce Kejdanové, Lukášovi Reichelovi, Michalu Holubovi, Janě Šolcové, Janě Šolc (dříve Hrtánkové) a Michalu Šolcovi.

Pokud máte zájem o uskladnění některých knih u vás nebo nabidnutí vašich českých nebo slovenských  knih k půjčení, kontaktujte nás prosím pomocí tohoto formuláře.



Přihlášení

Registrovat
Zapomenuté heslo










Follow us on Follow us on Facebook Follow us on Twitter
 
designed and developed by overthebump
powered by phpComasy